top of page

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Technické zaměření a kvalita na prvním místě

Navrhujeme řešení, která budou maximálně využívat potenciál Vašeho domu. Při minimálně 20 letém provozu hrají i nejmenší detaily velký rozdíl. Chcete-li dosáhnout z Vaší investice maximální úspory, odborným zaměřením domu to všechno začíná.

Domluvte si zaměření Vašeho domu a získejte finální nabídku na míru s přesnou cenou, výpočtem reálné úspory i garantovanou výší dotace.

Technické zaměření a kvalita na prvním místě

Máme vlastní tým projektantů a techniků

Informace z technického zaměření zpracuje náš vlastní tým projektantů, který se postará o návrh fotovoltaiky pro Váš dům dle potřeb Vaší rodiny. Díky přesnému návrhu se tak nemusíte bát žádných příplatků nebo jiného navýšení ceny v průběhu montáže fotovoltaiky.

Za celým procesem stojí parta profesionálů, kteří udělají vše pro zajištění bezproblémové instalace a zprovoznění Vaší nové elektrárny.

Máme vlastní tým projektantů a techniků

Zajišťujeme monitoring a servis našich řešení

Provádíme pravidelný monitoring fungování našich fotovoltaických elektráren skrze aplikaci Solax Cloud po celou dobu jejich životnosti a máme přehled o reálném množství vyrobené energie námi instalovanými fotovoltaikami. Díky tomu se rychle dozvíme, pokud by vznikl jakýkoli problém.

Můžete se na nás také samozřejmě vždy obrátit v rámci záručního nebo pozáručního servisu.

Zajišťujeme monitoring a servis našich řešení

Poradíme Vám s výběrem na míru Vašim potřebám

Každý dům je jedinečný a každá rodina má jiné návyky. Některé rodiny využívají energii celodenně, jiné jsou přes den (v době největší výroby) pryč a využívají energii z baterií večer. Vše s Vámi probereme a díky tomu vyhodnotíme výběr nejlepšího systému pro maximalizování úspory.

Pomůžeme Vám vybrat to nejvhodnější řešení, které bude vyhovovat Vám a Vašim potřebám.

Poradíme Vám s výběrem na míru Vašim potřebám
background-solar.webp

4 důvody proč zvolit zrovna AR SOLAR

bottom of page